Umywalki z pełnego pnia - ponadczasowe, ręcznie wykonane 

Zaproś luksus do swojego domu
Poszukujesz wysokiej klasy akcentu, który doda Twojej łazience namiastki przepychu? Ekskluzywność umywalek z pnia czyni je wyborem idealnym. Oryginalne prace cechują się dostępnością na niemal każdą kieszeń, ponieważ produkowane są nie przez światowej sławy producentów, a jednego, utalentowanego człowieka w niewielkim warsztacie. Na każdą z nich wystawiana jest gwarancja, dlatego nie musisz obawiać się ewentualnych wad produktu. Jedyne w swoim rodzaju umywalki bez problemu dopasują się do różnorodnych stylów, a stale powracająca moda na drewno sprawi, że nie znudzą Ci się po kilku, a nawet kilkunastu latach.

 

 

 

Zaskocz odwiedzających Cię gości unikatową, przepięknie prezentującą się umywalką wykonaną z… pnia! 
Zastanawiasz się, z jakiego powodu powinna znaleźć się w Twoim domu? Niepowtarzalny kształt misy z samodzielnie ciętego i suszonego drewna wypełnionego żywicą sprawi, że nie będziesz w stanie oderwać od niej wzroku. Okrągłe, owalne, a nawet prostokątne - wszystkie mają w sobie coś wyjątkowego, odróżniającego je od reszty - wystarczy, że przyjrzysz się ich dopracowanym szczegółom. Płynne przenikanie się bursztynowych barw uzyskane metodą cieniowania dodaje umywalkom zjawiskowego charakteru. Ich odpowiednia impregnacja oraz umieszczenie korka odpływowego w odwiercie zalanym żywicą nie pozwala wilgoci dotrzeć do pnia, dlatego ten jedyny w swoim rodzaju produkt posłuży Ci przez długie lata.

 

 

 

 

Imponująca dekoracja Twojej łazienki
Zobacz na własne oczy, jak zaopatrzenie się w jedną z własnoręcznie wykonanych prac odmieni wnętrze Twojej łazienki, czyniąc ją zarówno bardziej nowoczesną, jak i przytulną. Pozwól naturze nadać ostateczny wygląd pomieszczenia i obserwuj zafascynowanie w oczach odwiedzających. Nie wahaj się i podejmij decyzję o zamówieniu wykonanej z najwyższą starannością umywalki z pełnego pnia jeszcze dziś.

 

 

 

 

 

 

Nazwa firmy:

umywalkizdrewna.eu

kontakt@umywalkizdrewna.eu

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Imię, Nazwisko
Twój e-mail
Treść wiadomości

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez umywalkizdrewna.eu w celu prowadzenia korespondencji drogą elektroniczną. Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałem poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili.

 

 

  

Wszelkie prawa do kopiowania i powielania zabronione

POLITYKA PRYWATNOŚCI

 

# umywalki z drewna # umywalka z drewna # umywalka drewniana # umywalka ręcznie robiona # hand made # umywalka dębowa # umywalka bukowa # umywalka akacjowa # wooden washbasin